מאמרים

יוצאים לחיק הטבע - המשך למאמר

גם זו הזדמנות לזרוק לפח את כל מה שאתם עוסקים בו כל השבוע, אם זה אינטרנט, דומיין, דף נחיתה, שיווק, פרסום, ניהול או מה שזה לא יהיה. דף נחיתה חדש יש לכם והוא כרי הדשא של הטבע או פיקניק לאורך האגם או הנהר.
בישראל יש מגוון עצום של מקומות שיאפשר לכם הנאה משפחתית גדולה. למשל המדבר על שלל מסלוליו ונופו המרשים והייחודי, המכתש הגדול והקטן, הערבה, מדבר יהודה וים המלח כמובן. אם תרצו להצפין תוכלו ליהנות מהאגם שלנו הלא הוא הכנרת, או להצפין עוד יותר צפונה אל החרמון והנחלים הזורמים תחתיו, קאייקים, שייט בקאנו או סירות גומי וכמובן אבובים, אפשר לשלב גם אטרקציית יבשה כמו טיול טרקטורונים משפחתי או רכיבה על סוסים. מה שאתם אוהבים לעשות יחד העיקר שזה יהיה בטבע, העיקר שתצליחו להביא את עצמכם לריגוש מנפלאות הבריאה שסביבכם.

עבור הילדים חיק הטבע הוא שינוי מרענן. אם ילדיכם לא גדלים בחוות בקר ברמת הגולן סביר להניח שרוב הנוף שהם נתקלים בו במהלך היום הוא נופם של מסך המחשב או של הטלוויזיה, סופי שבוע זו הזדמנות נהדרת להראות להם שמדינת ישראל היא אמנם קטנה מאד אך הטבע המזמין שיש בה מדהים לא פחות ואף יותר ממקומות רבים בעולם, בטוח יותר מכל תכנית בטלוויזיה.

חזרה לחלק ראשון